Categories

धानुक अध्यक्ष सुदूरपश्चिम समाज भिक्टोरियाको पुनर्गठन, महादेव धानुक अध्यक्ष

नेपालको सुदूरपश्चिमका विभिन्न जिल्लामा घर भई अष्ट्रेलियाको भिक्टोरिया राज्यमा बसोबास गर्दै आएका नेपालीहरुको संस्था सुदूरपश्चिम नेपाली समाज अष्ट्रेलिया भिक्टोरियालाई नयाँ नेतृत्वसहित पुनर्गठन गरिएको छ । हालै सम्पन्न बैठकले नयाँ अध्यक्षमा महादेव धानुकलाई चयन गरेको छ । यसैगरी नरेश रावल, प्रेम उप्रेती, डिल्लीराज भट्ट र सरस्वती महरालाई उपाध्यक्षमा चयन गरेको छ । यसैग्री सचिवमा डा. एकिन्द्र तिमिल्सेना, कोषाध्यक्षमा सुजन पाठक, सहसचिवमा मनोज अवस्थीलाई नियुक्त गरिएको छ । बैठकले सर्वसम्मतिका आधारमा कार्यकारी सदस्यमा महेश नाथ, धनदेव नाथ र सुरज ऐर, थानेश्वर साउद, गणेश मल्ल, खगेन्द्र थापालाई चयन गरेको जानकारी नवनिर्वाचित अध्यक्ष महादेव धानुकले दिएका छन् । उनका अनुसार बैठकले सल्लाहकार समिति पनि गठन गरेको छ जसमा पूर्वअध्यक्ष  डा. महेश भण्डारी, नित्यानन्द भट्ट र सुभाष कुँवर रहेका छन् । बैठकले आगामी डिसेम्बर २४ तारिखका दिन बार्बिक्यूको आयोजना गरेको छ । अध्यक्ष धानुकले भने, सुदूरपश्चिम नेपालबाट आई भिक्टोरियामा बसोबास गरिरहेका सबैलाई सहभागी हुन आग्रह गर्दछौं । देशभन्दा टाढा हामी सबै मिलेर आफ्नो क्षेत्रका लागि केही गर्न सक्छौं । हाम्रा चाडवाड एकसाथ मनाउन सक्छौं । यसैकारण पनि सबैले एकजुट हुनु आवश्यक छ ।

(Visited 237 times, 1 visits today)
यो साझेदारी गर्नुहोस्:
http://rgit.edu.au/